Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Το πρόγραμμα στις πρώτες 6 αγωνιστικές

0
42
Η ΕΣΚΑΣΕ έκανε σήμερα γνωστό το πρόγραμμα των πρώτων 6 αγωνιστικών στο πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας, που θα ξεκινήσει στις 3 Οκτωβρίου.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά τις ημερομηνίες αλλά και τις ώρες έναρξης των αγώνων:

1η Αγωνιστική (3/10)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

18:00 Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

2η Αγωνιστική (10/10)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Ελάτειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική (17/10)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

19:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Ελάτειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

4η Αγωνιστική (24/10)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.ΑΛΙΑΡΤΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΛΟΚΡΟΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

5η Αγωνιστική (31/10)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Ελάτειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

6η Αγωνιστική (7/11)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΛΟΚΡΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Πηγή: stereabasket

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here